SPRÅK

Nøkkelpersonell

Har du spørsmål er du velkommen til å ta kontakt med oss.

Bruk kontaktskjema eller send en mail til info@overaasen.no

For spørsmål til Service avdelinge, send mail til service@overaasen.no

For bestilling av reservedeler, send mail til ordre@overaasen.no

Salg

Thor Arve Øveraasen

CEO/Administrerende Direktør
Mobil:
+47 95 27 79 57
E-post:
thor.arve.overaasen@overaasen.no

Mille Øveraasen

CMO/Marked- og Kommunikasjonsansvarlig
Mobil:
+47 91 36 91 68
E-post:
mille.overaasen@overaasen.no

Stein Erik Pettersen

Key Account Manager
Mobil:
+47 90 76 19 15
E-post:
stein.erik.pettersen@overaasen.no

Erik Abrahamsen

Road Equipment Sales Manager/Salgssjef Veg
Mobil:
+47 40 40 79 21
E-post:
erik.abrahamsen@overaasen.no

Siri Fløistad

Marketing Secretary/Markedssekretær
Mobil:
+47 47 79 09 70
E-post:
info@overaasen.no

Service & Reservedeler

Paulina Strand

CASO/Ettermarkedsleder
Mobil:
+47 92 41 04 48
E-post:
service@overaasen.no

Per Arne Bjeglerud

Service Manager/Serviceleder
Mobil:
+47 95 79 28 85
E-post:
service@overaasen.no

Joep Spruit

Service Manager/Serviceleder
Mobil:
+47 93 23 56 57
E-post:
service@overaasen.no

Kjell Arne Olsen

Sale Spare Parts/Salg Reservedeler
Mobil:
+47 97 19 80 62
E-post:
ordre@overaasen.no

Jan Erik Sørengen

Sale Spare Parts/Salg Reservedeler
Mobil:
+47 90 99 98 26
E-post:
ordre@overaasen.no

Innkjøp & Logistikk

Audun Kristiansen

Production Manager/Produksjonssjef
Mobil:
+47 93 22 14 81
E-post:
audun.kristiansen@overaasen.no

Ronny Hasli

Procurement Manager/Innkjøpssjef
Mobil:
+47 90 94 06 87
E-post:
ronny.hasli@overaasen.no

Malin Hager

Logistic planner/Logistikkmedarbeider
Mobil:
+47 97 72 82 81

Asbjørn Ringli

Warehouse Manager/Lagersjef
Mobil:
+47 90 85 46 52

Teknisk

Jan Ivar Thorsrud

CTO/Utviklingssjef
Mobil:
+47 90 01 74 05
E-post:
jan.ivar.thorsrud@overaasen.no

Per Engen

Engineer/Utviklingsingeniør
Mobil:
+47 93 08 35 69

Stian Engen

Engineer/Utviklingsingeniør
Mobil:
+47 91 73 56 41

Arnstein Johansen

Engineer/Utviklingsingeniør
Mobil:
+47 41 67 60 76

Morten T. Karlsen

Engineer/Utviklingsingeniør
Mobil:
+47 93 22 81 82

Ingrid Værnes

Technical Publications Engineer/ Dokumentasjonsmedarbeider
Mobil:
+47 98 26 45 70

Administrasjon & Økonomi

Mari Opseth

CFO/Økonomisjef
Mobil:
+47 97 06 17 04
E-post:
mari.opseth@overaasen.no

Sandy Pertzsch

Human Resource & Accounting/Personal- og regskapsmedarbeider
Mobil:
+47 98 44 96 45
E-post:
sandy.pertzsch@overaasen.no

Tristan Haag

Accounting coworker / Regnskapsmedarbeider
Mobil:
+47 48 34 29 43
E-post:
tristan.haag@overaasen.no

Produksjon

Thor Christian Øveraasen

Operations- and Quality Manager/Drifts- og Kvalitetssjef
Mobil:
+47 91 77 89 88
E-post:
thor.christian@overaasen.no

Svein Fremstad

Department manager RS, welding and machine/Avd.leder RS, sveising og maskinering
Mobil:
+47 95 78 74 61

Kåre Mæhlum

Foreman electrical department/Formann Elektroavdeling
Mobil:
+47 93 09 33 00