SPRÅK

Nøkkelpersonell

Har du spørsmål er du velkommen til å ta kontakt med oss.

Bruk kontaktskjema, send en mail info@overaasen.no 

For spørsmål til Service avdelinge, send mail til service@overaasen.no 

For bestilling av reservedeler, send mail til ordre@overaasen.no 

Eller ring hos på +47 61 14 60 00

Salg

Thor Arve Øveraasen

CEO/Administrerende Direktør
Mobil:
+47 952 77 957
E-post:
thor.arve.overaasen@overaasen.no

Mille Øveraasen

CMO/Marked- og Kommunikasjonsansvarlig
Mobil:
+47 913 69 168
E-post:
mille.overaasen@overaasen.no

Stein Erik Pettersen

Key Account Manager
Mobil:
+47 907 61 915
E-post:
stein.erik.pettersen@overaasen.no

Erik Abrahamsen

Road Equipment Sales Manager/Salgssjef Veg
Mobil:
+47 404 07 921
E-post:
erik.abrahamsen@overaasen.no

Siri Fløistad

Marketing Secretary/Markedssekretær
Mobil:
+47 477 90 870
E-post:
info@overaasen.no

Service & Reservedeler

Paulina Strand

CASO/Ettermarkedsleder
Mobil:
+47 924 10 448
E-post:
service@overaasen.no

Per Arne Bjeglerud

Service Manager/Serviceleder
Mobil:
+47 957 92 885
E-post:
service@overaasen.no

Joep Spruit

Service Manager/Serviceleder
Mobil:
+47 932 35 657
E-post:
service@overaasen.no

Kjell Arne Olsen

Sale Spare Parts/Salg Reservedeler
Mobil:
+47 971 98 062
E-post:
ordre@overaasen.no

Jan Erik Sørengen

Sale Spare Parts/Salg Reservedeler
Mobil:
+47 909 99 826
E-post:
ordre@overaasen.no

Innkjøp & Logistikk

Ronny Hasli

Procurement Manager/Innkjøpssjef
Mobil:
+47 909 40 687
E-post:
ronny.hasli@overaasen.no

Malin Hager

Logistic planner/Logistikkplanlegger
Mobil:
+47 948 30 621
E-post:
transport@overaasen.no

Asbjørn Ringli

Warehouse Manager/Lagersjef
Mobil:
+47 908 54 652

Teknisk

Jan Ivar Thorsrud

CTO/Utviklingssjef
Mobil:
+47 900 17 405
E-post:
jan.ivar.thorsrud@overaasen.no

Per Engen

Engineer/Utviklingsingeniør
Mobil:
+47 930 83 569

Stian Engen

Engineer/Utviklingsingeniør
Mobil:
+47 917 35 641

Morten T. Karlsen

Engineer/Utviklingsingeniør
Mobil:
+47 932 28 182

Ingrid Værnes

Technical Publications Engineer/ Dokumentasjonsmedarbeider
Mobil:
+47 982 64 570

Administrasjon & Økonomi

Mari Opseth

CFO/Økonomisjef
Mobil:
+47 970 61 704
E-post:
mari.opseth@overaasen.no

Sandy Pertzsch

Human Resource & Accounting/Personal- og regskapsmedarbeider
Mobil:
+47 984 49 645
E-post:
sandy.pertzsch@overaasen.no

Tristan Haag

Accounting coworker / Regnskapsmedarbeider
Mobil:
+47 483 42 943
E-post:
tristan.haag@overaasen.no

Produksjon

Audun Kristiansen

Production Manager/Produksjonssjef
Mobil:
+47 932 21 481
E-post:
audun.kristiansen@overaasen.no

Thor Christian Øveraasen

Operations- and Quality Manager/Drifts- og Kvalitetssjef
Mobil:
+47 917 78 988
E-post:
thor.christian@overaasen.no

Svein Fremstad

Department manager RS, welding and machine/Avd.leder RS, sveising og maskinering
Mobil:
+47 957 87 461

Kåre Mæhlum

Foreman electrical department/Formann Elektroavdeling
Mobil:
+47 930 93 300